ubrania

Jak dopasować spodnie?

Posted by

            Dobór spodni to dla wielu kobiet niesamowicie ciężkie zadanie i sprawa, która spędza sen z powiek. Najczęściej zdarza się, że rozmiary oferowane przez sieciówki zupełnie nie są dostosowane do damskiego ciała i kiedy pasują w talii są zbyt długie lub na odwrót — kiedy pasują na długość, są zbyt małe. To samo tyczy się sylwetek, które są bardzo chude. Wiele z dostępnych par spodni po prostu wisi na nich jak na wieszakach. Rozwiązaniem tego problemu może być dokładna znajomość swoich wymiarów, która jest kluczem do sukcesu.

Użyj miary i zmierz się!

            Aby poznać swoje szczegółowe wymiary należy zmierzyć swoje ciało w kilku miejscach i spisać wszystkie wyniki na kartce lub w aplikacji tak, aby zawsze mieć te informacje ze sobą. W pierwszej kolejności należy pobrać wymiary z talii, następnie trzeba zmierzyć się w pasie. Ostatecznie należy zmierzyć długość dolnych partii ciała od pępka do kostki w dół i odjąć od wyniku od dwóch do trzech centymetrów. Tak wypisane wymiary dadzą ci obraz tego, jak prezentuje się twoje ciało i jakich spodni powinnaś szukać.

Zajdź do galerii

            Kolejnym krokiem jest poświęcenie dnia na rozeznanie się w lokalnych sieciówkach i sklepach odzieżowych oferujących spodnie (więcej na https://www.lejdi.pl/). Jak wiadomo, rozmiar rozmiarowi nierówny, dlatego dzięki takiemu rozeznaniu będziesz wiedziała jakie sklepy odwiedzać, aby nie zepsuć sobie humoru na zakupach. Wiele sieciówek oferuje zbyt małe lub zbyt duże rozmiary, które absolutnie nie są adekwatne do tego, jaki rozmiar faktycznie nosisz. Mając te wiedzę skrócisz czas, jaki poświęcasz na zakupy spodni do koniecznego minimum i zawsze znajdziesz parę, która będzie podkreślała twoje kobiece piękno.

le'wis

Jak żyjesz?

            Zanim wybierzesz się na zakupy warto zastanowić się nad tym, jak wygląda tryb twojego życia. Panie, które na co dzień pracują w dużych korporacjach lub miejscach, gdzie wymagany jest elegancki i szykowny strój powinny inwestować w czarne, eleganckie i materiałowe spodnie, do których zawsze będzie można dopasować jakąś koszulę czy marynarkę. W przypadku takiego rodzaju spodni ważne jest, aby miały one odpowiednią długoś. Panie o aktywnym trybie życia lub kobiety nieco bardziej puszyste powinny zastanowić się nad jeansami typu boyfriend lub mother z dodatkiem lycry, które nie tylko będą wyglądać szykownie, ale również będą niesamowicie wygodne, natomiast kobiety nieco szczuplejsze, których dni nie są aż tak aktywne, na spokojnie mogą kupić klasyczne niebieskie jeansy, które będą dobrze dopasowane i świetnie podkreślą wąską talię lub długie nogi.