skóra dla mężczyzn

Kilka słów o galanterii skórzanej, czyli kanon współczesnego mężczyzny

Posted by

Mody zmieniają się nieustannie i to, co jeszcze kilka miesięcy temu wzbudzało zachwyt, teraz może wzbudzić co najwyżej lekko ironiczny uśmiech. Skoro moda tak pędzi, czy istnieją takie jej elementy, które są bardziej oporne na niszczycielskie działanie upływającego czasu? Można zaryzykować stwierdzenie, że tak – jak mówi dawne porzekadło: diabeł tkwi w szczegółach. To właśnie detale stanowią nierzadko dopełnienie starannie wykoncypowanej stylizacji bądź celnie podkreślają charakter czy osobowość danej osoby (choć złośliwi mogliby powiedzieć, że podkreślają te cechy, które dana osoba chciałaby mieć). Spróbujmy zatem przyjrzeć się dodatkom, którymi może wyróżniać się dzisiejszy mężczyzna.

Kanon modnych dodatków otwiera galanteria skórzana, obejmująca w zasadzie przede wszystkim skórzane portfele, paski do spodni, paski do zegarków czy etui na smartfona (cóż począć – znak naszych czasów, który już dawno stał się nie tylko ochronnym elementem, zabezpieczającym nasz telefon, ale i wyrazem naszych pasji, sympatii czy antypatii). Oczywiście zawsze na topie znajdą się również skórzane buty, jednak wymagają one odrębnego i nieco dłuższego akapitu.

Sprawdź także -> https://lores.pl/produkty/zakolanowki/

Skórzane portfele

wallet

Kiedyś must have dojrzałego mężczyzny, dziś niekoniecznie – choć można spotkać mężczyzn w sile wieku, epatujących żartobliwymi, płóciennymi portfelami, można uznać, że skórzany portfel jest ciągle obowiązkowym atrybutem kogoś, kto jest na tyle dorosły, by znać wartość pieniędzy i by potrafić je przechowywać. Warto przypomnieć, że mimo klasycznego wyglądu zdecydowana większość portfeli skórzanych ze średniej półki cenowej, dostępnej dla osób zarabiających nawet poniżej średniej krajowej, oferuje zabezpieczenia przed przypadkowymi płatnościami elektronicznymi. Dbając o ochronę kart płatniczych nie musimy wybierać wśród supernowoczesnych portfeli – wystarczy wizyta na pierwszej poważniejszej witrynie sklepu oferującego portfele by przekonać się, że klasyczne portfele potrafią być najbardziej wyrafinowane technologicznie i pod skórzaną powłoką ukrywają najnowocześniejsze rozwiązania z zakresu bezpieczeństwa cyfrowego.

Źródło: http://www.sklep.manufakturadragon.pl/