bluzka

Jak wybrać odpowiedni rozświetlacz?

Posted by

Strobing – tak nazywa się modny w ostatnich czasach trend powiązany z konturowaniem twarzy za pomocą rozświetlacza. Poniekąd odpowiedzialna jest za to Kim Kardiashan oraz osoby, które na co dzień odpowiedzialne są za jej makijaż. To oni odpowiedzialni są za to, że obecnie do wyboru jest tak ogromna ilość rozświetlaczy. Który z nich będzie tym najbardziej odpowiednim? Do wyboru rozświetlacza należy podejść z uwagą.

Kolor rozświetlacza a cera

Biel? Złoto? Róż? Który z tych kolorów rozświetlacza będzie tym najbardziej odpowiednim? Pod uwagę należy wziąć kolor własnej cery. Koniecznością jest określenie własnego typu urody. W internecie można znaleźć wiele wskazówek odnoszących się do tego właśnie tematu. Kobiety, których cera jest „ciepła”, na pewno będą dobrze czuć się w złotych odcieniach oraz w tych typowo brzoskwiniowych. Chłodne odcienie cery to rozświetlacze różowe.

Co należy wziąć pod uwagę?

Rozświetlacze zawierają w sobie drobinki złotego lub srebrnego. Trzeba przyznać, że to właśnie dzięki temu można osiągnąć naprawdę imponujący efekt. Uwaga! Nie można jednak przesadzać z ich ilością, ponieważ twarz stanie się zbyt widoczna, przypominając nieco kulę dyskotekową. Takich efektów wizualnych należy unikać. W szczególności, jeżeli mowa o pracy, gdzie trzeba zadbać o swój wizerunek. Rozświetlacze ze zbyt ilością takich drobinek należy pozostawić na półce sklepowej. Ewentualnie można pozostawić je na rzadkie, wyjątkowe okazje. Podstawą powinny stać się delikatne, subtelne rozświetlacze, które są w stanie nadać twarzy naturalny połysk.

Polecane kosmetyki

Wybór kosmetyków jest naprawdę ogromny. Producenci kosmetyczny chcą zaspokoić potrzeby konsumentek, aby te chciały kupować tylko ich produkty.

Nawet, jeżeli ma się do czynienia z kuszącą ceną, czy też możliwością skorzystania produktów znanej marki, warto wziąć pod uwagę opinie innych osób. W szczególności, jeżeli ktoś nie miał nigdy wcześniej do czynienia z danym produktem. Chodzi tu m.in. o to, aby upewnić się, czy ma się do czynienia z rozświetlaczem trwałym. Takim, który będzie w stanie dać odpowiedni efekt przez długi czas.

Rozświetlacz należy do popularnych, polecanych kosmetyków. To dzięki niemu można nadać twarzy młodzieńczego wyrazu. Niewielka ilość kosmetyku, który zostanie umieszczony na kościach policzkowych, jest w stanie dać imponujący efekt. Każda kobieta trafi w końcu na taki rozświetlacz, jaki będzie dopasowany do jej potrzeb. Taki kosmetyk sprawdzi się podczas wykonywania codziennego i wieczorowego makijażu.