wlosy

Hifu – doskonały lifting skóry bez użycia skalpela

Posted by

Hifu to zabieg, który w ostatnim czasie zyskuje coraz większą popularność wśród amatorów medycyny estetycznej. Na czym polega i co powinno się o nim wiedzieć? 

Hifu – czym jest i jak działa?

Hifu najłatwiej określić jako lifting skóry, który nie wymaga używania skalpela. W trakcie jego trwania wykorzystywane są ultradźwięki o dużym natężeniu, które działają aktywnie w głębokich warstwach skóry oraz w tkance podskórnej. Zabieg hifu nie powoduje uszkodzeń skóry, za to koagulacja tkanek podskórnych doprowadza do ich podgrzania a w finale skutecznego liftingu skóry. Skoncentrowana energia pobudza wydzielanie się kolagenu w skórze, natomiast działanie na niższych jej warstwach doprowadza do zauważalnej redukcji tkanki tłuszczowej. 

Zalety zabiegu hifu – jakich efektów się spodziewać?

Obecnie hifu jest jedynym z najbardziej efektywnych zabiegów mających na celu redukcję ilości luźnej skóry w różnych obszarach ciała. Jedną z największych zalet tego zabiegu jest jego bezinwazyjność i bezbolesność. W prosty sposób pozwala na przedłużenie młodości i zafundowanie sobie doskonałego nastroju. 

Zabieg hifu jest niezwykle efektywny. Jego pełne działanie można zaobserwować po  dwóch — trzech miesiącach i obejmują one takie kwestie jak poprawa owalu twarzy, wyostrzenie jej konturów, redukcja zwiotczenia podbródka oraz znaczne zmniejszenie się tkanki tłuszczowej. To doskonałe rozwiązanie dla kobiet po ciąży oraz osób, które znacznie schudły w stosunkowo krótkim czasie. Hifu pozwala bowiem bez efektów ubocznych pozbyć się nadmiaru luźnej skóry zarówno z okolicy twarzy, jak i chociażby z pośladków. 

Sprawdź też: https://www.lejdi.pl/k402,odziez-dziecieca.html

ogorek

Hifu – przeciwwskazania

Tak jak w przypadku każdego zabiegu medycznego, hifu także ma swoje przeciwwskazania. Pośród nich znajdują się różnego rodzaju choroby skórne i neurologiczne. Z zabiegiem powinny wstrzymać się także osoby chore na padaczkę oraz posiadające rozrusznik serca lub innego rodzaju metalowe implanty w ciele. Istotnym przeciwwskazaniem do hifu jest także ciąża i okres karmienia piersią. 

Przy współpracy: https://drparadowska.pl/