nails

Efektowne wzorki zdobią paznokcie

Posted by

Dawno temu malowało się paznokcie tylko na jeden kolor ito w zupełności wystarczało kobietom. Cieszyły się, że ich paznokcie są kolorowe, że lakier zakrywa wszelkie niedoskonałości i tak dalej. Dziś mają nieco inne, zdecydowanie większe wymagania, jeżeli chodzi o wygląd paznokci. Co takiego dziś panie robią na swoich paznokciach?

Wzorki są popularne

Okazuje się, że dziś wystarczy tylko zrobić efektowne wzorki, aby tym prostym sposobem uatrakcyjnić wygląd paznokci. To znaczy,wydaje się prostym. W rzeczywistości wykonanie takich wzorków wymaga wręcz talentu. Nie każda kobieta potrafi namalować coś na tak niedużej powierzchni,jaką jest płytka paznokcia i do tego takim materiałem, jakim jest lakier. Co prawda są do tego specjalne narzędzia i akcesoria, ale talent jest tu jak najbardziej potrzebny. Dlatego panie, które chcą mieć tak pięknie zdobione paznokcie, decydują się na wizytę w gabinecie kosmetycznym, czy u manicurzystki. Wzorki najczęściej wykonuje się tylko na wybranych paznokciach dłoni. Nie na wszystkich. Zbyt duża ich ilość mogłaby zakłócić estetykę paznokci. Wzorki nie powinny być również duże. Do popularnych zalicza się kropki i paski. Jednak dziś specjalistki wykonują świąteczne ozdoby i okazjonalne. Tworzą serduszka, kwiatki i inne motywy.

nails

Zdobienia zmieniają wygląd całych dłoni

Efektowne zdobienie paznokci jest świetnym sposobem zdobienia całych dłoni. Wystarczy ozdobić tylko paznokcie, aby zmienić wygląd całych rąk, oczywiście w pozytywnym tych słów znaczeniu. Warto więc zastanowić się nad konkretnym wzorkiem, aby dekorował, a nie szpecił.

Polecamy: https://drwinczakiewicz.pl/